Nila Psikoterapi Merkezi Hakkında

Doç.Dr. Cemil Çelik, eğitim alanında deneyimli ekibi ile birlikte edindiği bilgi ve deneyimi daha geniş kitlelerle paylaşabilmek ve sosyal sorumluluk projelerini daha etkin hale getirebilmek için NİLA PSİKOTERAPİ MERKEZİ kurmuştur. Akademimiz bilimsel ilkeler çerçevesinde, profesyonel meslek etiğine bağlı olarak, bireylere, ailelere, gruplara ve kurumlara sorunlarının çözümünde terapi, eğitim ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Her geçen gün gelişen kadrosu ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

NİLA PSİKOTERAPİ MERKEZİ’nin temel amacı terapi, eğitim ve danışmanlık olup birçok alanda hizmet vermektedir. Ruh sağlığı profesyonellerine yönelik eğitim programları dışında, kurumlara kendi yapılanması içinde kurumu geliştirme, sorun çözme, planlama ve sürdürme konularında da hizmet vermektedir. Kurumsal danışmanlığın yanı sıra kurum çalışanlarının hedeflerinin belirlenmesi ve bireysel gelişimlerinin sağlanmasına katkı amaçlı bireysel koçluk ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Gizlilik, akademimizin en temel ilkesidir. Eğitim programlarımızın hepsinde belirtilen içeriklerin pratik uygulamaları, canlandırmaları ve interaktif çalışmaları mevcuttur. Örneklemler kurum özelliklerine ve alanına göre değiştirilmektedir.  Her eğitim programı Doç.Dr. Cemil Çelik başkanlığında, o konuda yetkin olan diğer ekip üyesi ya da üyeleri ile gerçekleştirilmektedir.